Sponsorlar

ANA SPONSOR  

  BENOPLAST “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına hayvan yuvalarının imalatı işlemini üstlenerek projemizin ANA SPONSORU olmuştur. Genç yaşına karşın deneyimli yöneticiler ve ekip çalışmasından ödün vermeyen çalışanlarıyla, “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen Benoplast, gıda,  tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektörde liderlik eden birçok kuruluşun taşıma ve depolamaya yönelik sistemlerinde tedarikçisi  olmayı başarmıştır.

PLATİN SPONSOR  
  BASF “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına sponsor olarak 100 hayvanın sıcak bir yuvaya kavuşmasını sağlamıştır. Dünyanın lider kimya şirketi BASF olarak portföyümüzde; kimyasallardan plastiklere, bitki koruma ürünlerinden petrol ve doğalgaza kadar birçok ürün yer alıyor. Toplumun bugüne ve  geleceğe dair ihtiyaçlarını karşılamak adına, birçok endüstriyel alanda bilim ve inovasyon aracılığıyla müşterilerimize hizmet sunuyor, kaynakların  korunmasına, sağlıklı gıda teminine ve hayat kalitesinin artırılmasına katkı sağlıyor, sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz. Yaklaşık 112.000 BASF Grup çalışanı, neredeyse her ülke ve sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin başarısı için gayret gösteren BASF;  2015’te 200 milyar TL’yi aşkın (70 milyar Avro) yıllık satış rakamına ulaşmıştır. Ayrıntılı bilgi için www.basf.com.tr
ALTIN SPONSORLAR  

 BOYKAN Gümrük Müşavirliği ve Lojistik A.Ş., Plastik ve Kimya sektörlerine 1994 yılından beri gümrük ve lojistik hizmeti veren uzmanlar tarafından 2004’te kurulmuştur. İlkeleri, yenilikçi yaklaşımı, günden güne artan enerjisi, liderlik hedefi ve 20 yılı aşkın tecrübesi sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştırarak büyümeye devam etmektedir.Bugün, 50 kişilik uzman kadrosu, yaygın hizmet ağı ve engin bilgi birikimiyle ilgili sektörlere tam destek sağlamakta, ilke edindiği profesyonel bakış açısıyla tedarik zinciri adımlarına özgün çözümler getirmektedir. Yerel ve uluslararası üreticiler, tedarikçiler ve sanayicilerden oluşan müşterilerinin tüm gümrük işlemleri ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru şekilde cevap vermektedir. Doğru Zaman Yönetimi prensibine bağlı olan şirketimiz, maliyetlerin fazlasıyla önemli olduğu günümüzde, nelerin ek maliyet, zaman kaybı, prestij ve iş kaybına yol açtığını iyi bilmekte, müşterilerinin bu olumsuzluklara maruz kalmaması amacıyla sektör, iş ve genel tecrübelerini, takibini yaptığı prosedürel işlemlere katmakta, müşteri odaklı, tam hizmet vermektedir.

  PAGDER ASLAN OSB “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına sponsor olarak 40 hayvanın sıcak bir yuvaya kavuşmasını sağlamıştır. PAGDER & ASLAN OSB , şehir içine sıkışmış, dağınık bir şekilde çalışmalarını sürdüren plastik üreticilerini modern bir üretim alanında toplayacak olan Kırklareli  Vize’de, Plastik İhtisas Özel Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yaklaşık 600 milyon TL toplam yatırım bedeliyle hayata geçen PAGDER & ASLAN OSB, plastik  sektörünün sanayi yapılaşmasının en önemli, örnek adresi olacak. Kırklareli’nin Vize ilçesinde, Türkiye’nin ilk İhtisas Plastik Organize Sanayi Bölgesi olarak  faaliyete geçecek ve sanayi yapılaşmasına büyük katkı sağlayacaktır.
GÜMÜŞ SPONSOR  

eurotec®, otomotiv, elektrik & elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, inşaat, mobilya, spor ve sağlık ekipmanları başta olmak üzere birçok sektör için mühendislik plastikleri üretmektedir. Standart ürünlerde rekabetçi, özel ürünlerde yaratıcı çözümler sunar.

eurotec®, temel prensip olarak sadece mühendislik plastikleri konusunda çalışır. Bununla beraber, bol ürün çeşidini üretim yelpazesinde bulundurmayı ve müşterilerine çoktan seçme şansını sunmayı, servis kalitesi ve müşteriye değer vermenin vazgeçilmezi olarak görür. Standart ürünlerde rekabetçi, özel ürünlerde yaratıcı çözümler sunmak eurotec®’ in fark yarattığı bir diğer noktadır.

Üretim yaparken çevre dostu önlemler almayı ihmal etmeyen Eurotec, çevre ve hayvan dostu sosyal sorumluluk projemiz Doğa Dostu Plastiklere Gümüş Sponsor olarak destek vermektedir.

 

PAGDER

PAGDER KİMDİR?   Türkiye plastik sektöründe faaliyet gösteren firmaları tek bir çatı altında toplamak amacıyla 1969 yılında kurulan PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği yaklaşık 500 üyesiyle plastik sektörünün en etkin sivil toplum
Devamı..

Sponsorluklar

Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar

İletişim

   plastikyuva@pagder.org

   444 20 85

   0 (212) 438 15 93

   İstanbul Ticaret Sarayı, Ofis No: 332 Giyimkent, Esenler / İSTANBUL